KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14861031
nr 1486 1031
Gouache
Johan Nommik, Estland, landskap. Signerad, -59,28x48 cm, yttermått inklusive ram: 47x67 cm
måndag 29 augusti 2022
kl 20:30:06
- Klassiska
29 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Gouache